top of page
Etap pusty

Konferansjer

Prowadząc wydarzenie zadbam o to aby uczestnicy czuli się swobodnie i bardzo dobrze zapamiętali udział w Twoim wydarzeniu. Dodatkowo umiejętność improwizacji pomaga mi w szybkim reagowaniu podczas nieprzewidzianych zdarzeń, które w świecie wydarzeń mają miejsce bardzo często.

_01A8653_f.jpg

Co jest najważniejsze?

Podczas wydarzenia to uczestnicy są najważniejsi. Goście, którzy przybyli na miejsce powinni poczuć się wyjątkowo aby dobrze zapamiętać emocje jakie odczuwali. 

W jaki sposób pracuje?

Na początku proponuję niezobowiązującą rozmowę telefoniczną. Podczas niej poznamy się i porozmawiamy o szczegółach wydarzenia. Współpracę rozpoczynam od przygotowania się do wystąpienia. Ten element będzie wymagał dostarczenia niezbędnych informacji, które pozwolą mi poprowadzić je na najwyższym poziomie.

_01A7361_f.jpg
portrait_63.jpg

Jak wygląda wycena?

Każde wydarzenie jest unikatowe dlatego też nie posiadam jednolitych stawek za mój występ. Wycena jest dopasowana do rangi wydarzenia oraz wymagań jakie przedstawimy sobie na wstępie współpracy.

Czego potrzebuje?

Przede wszystkim potrzebuję informacji dotyczącej organizacji. Gdy już znam historię ludzi tworzących wydarzenie to kolejnym krokiem jest scenariusz wydarzenia. Ostatnim elementem przygotowań jest określenie sposobu mojego prowadzenia, który omówimy indywidualnie.

portrait_24.jpg
portrait_59.jpg

Masz więcej pytań?

Na każde z Twoich pytań chętnie odpowiem. Posiadając doświadczenie w organizacji wydarzeń wiem jak to jest być po stronie organizatora. Serdecznie zapraszam do kontaktu!

Telefon: 668 197 525

bottom of page